همزمان با هفته پژوهش؛

پژوهشگران برتر دانشگاه در سال 1401 معرفی و تجلیل شدند

انتشار محتوا: ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۹:۴۹ قبل از ظهر
همزمان با هفته پژوهش از اساتید، دانشجویان و کارکنان نمونه پژوهشی دانشگاه تجلیل شد.
p 14

به گزارش وب‌دا، در آیین بزرگداشت هفته پژوهش که با حضور رئیس دانشگاه و جمعی از اعضای هیأت علمی، معاونین، مدیران، کارکنان و دانشجویان پژوهشگر در سالن همایش‌های کوثر پردیس دانشگاه برگزار شد، پژوهشگران برتر سال 1401 معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.
در بخش تقدیر از پژوهشگران برتر عضو هیأت علمی از  دکتر علی محمدپور، دکتر نرجس بحری، دکتر علیرضا جعفری و مجید زمانی به عنوان پژوهشگر برتر هیأت علمی دانشکده‌های پرستاری، پزشکی، بهداشت و پیراپزشکی تجلیل شد. همچنین از دکتر لاله کلانکش به عنوان پژوهشگر برتر هیأت علمی منتخب مراکز تحقیقاتی دانشگاه و دکتر ملیحه امانی به عنوان پژوهشگر برتر هیأت علمی منتخب حوزه بالینی تقدیر شد.
در این مراسم از عرفان پورشهری و علی معتمدالصنایع به عنوان پژوهشگران برجسته کشوری در بخش دانشجویی و همچنین از حسن رضا رکنی از دانشکده بهداشت، رضا قربانی نوقابی از دانشکده پرستاری، علی معتمدالصنایع از دانشکده پزشکی و عماد خوشدل از دانشکده پیراپزشکی به عنوان پژوهشگران برتر دانشجویی منتخب دانشکده‌ها تجلیل شد.
در حوزه فناوری هم از دکتر محمدحسین بهشتی به عنوان فناور برتر دانشگاه، محمدرضا مجیدی به عنوان فناور جوان برتر و فاطمه زهرا ندافی به عنوان صاحب ایده برتر مسابقه ایده پردازی حوزه سلامت دانشگاه تقدیر شد.
بیان چالش‌ها و دغدغه‌های پژوهشی توسط یک عضو هیأت علمی و یکی از دانشجویان، پخش کلیپ از فعالیت‌های معاونت تحقیقات و فناوری در طی سال گذشته و اجرای موسیقی از دیگر بخش‌های این مراسم بود.
 

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس