تجلیل از پژوهشگران نمونه سال پژوهشی 94-93

انتشار محتوا: ۲۴ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۰۴:۰۰ قبل از ظهر

در گرامیداشت هفته پژوهش، از پژوهشگران نمونه دانشگاه علوم پزشکی گناباد در سال پژوهشی 94-93 تجلیل شد.به گزارش وب‌دا، همزمان با هفته پژوهش، در مراسمی که با حضور امام جمعه، فرماندار، رئیس دانشگاه، اعضای هیأت رئیسه، اعضای هیأت علمی، استادان، دانشجویان و کارشناسان واحدهای مختلف دانشگاه در سالن شهید دکتر چمران برگزار شد، از پژوهشگران نمونه دانشگاه علوم پزشکی گناباد در سال پژوهشی 94-93 تجلیل شد.
در این مراسم از دکتر مهدی مشکی، دکتر علی محمدپور، دکتر نرجس بحری، دکتر علی عالمی و دکتر موسی سجادی به عنوان پژوهشگران برتر هیأت علمی و از ملیحه پیشوائی، حامد رمضانی اول، سید مسلم مهدوی، محمودرضا متقی و میثم داستانی به عنوان پژوهشگران برتر غیر هیأت علمی قدردانی شد.
همچنین از دکتر جهانشیر توکلی‌زاده، مهندس محمدحسین بهشتی و دکتر سید حسین ابطحی به عنوان پژوهشگران فعال دانشگاه تجلیل شد.
علی عباسی، مصطفی زمانی و مجید شکوهی، سه نفر از دانشجویانی بودند که از آنها به عنوان پژوهشگران برتر دانشجوی دانشگاه قدردانی شد.
راحله محرابی، مجتبی ازقندی و مهناز قسمتی به عنوان کارشناسان فعال حوزه معاونت تحقیقات و فناوری و فیروزه لطفی، حسین شبان و امین بیگی به عنوان دانشجویان فعال کمیته تحقیقات دانشجویی در این مراسم مورد تقدیر قرار گرفتند.
زهره معصومیان، هانیه ابراهیمی، مونا بیهقی و ابوالفضل زارع بیدکی هم در این مراسم به عنوان گرنت‌های پژوهشی تجلیل شدند.
در این مراسم از سوی رئیس دانشگاه، با اهدا لوح سپاس و هدیه، از دکتر علیرضا محمدزاده و علی دلشاد به پاس تلاش‌های آنها در حوزه پژوهش قدردانی شد.
برای مشاهده تصاویر کلیک کنید

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس